Tüm dosyalarımın uzantısı .micro oldu

Merhaba,
Laptopa harici bellek taktıkdan sonra dosyalarım,resimlerim, videolarım kısaca tüm dosyalarımın uzantısı .micro olarak değişti ve açılmıyorlar da. anti virüs programı kullanmıyorum. Online virüs ile tarama yaptım 3500 civarında virüs buldu ve sildim.

Resimdeki gibi Chrome simgeli help_recover_instructions+koy.html dosyası da tüm klasörlerde görünmekte.
Bu sorunum hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. .micro virüs resimi

gfbslh gfbslh (20)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    TeslaCrypt'ın yeni versiyonu olan .xxx, .ttt ve .micro uzantılı virüsler hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların .xxx, .ttt ve .micro virüsleri hakkındaki bütün soruları cevapladık.

    .micro uzantılı virüs nasıl temizlenir?

    .ttt uzantılı virüs nasıl temizlenir?

    .xxx uzantılı virüs nasıl temizlenir?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Tüm TeslaCrypt ile şifrelenmiş dosyalar için çözüm bulundu:

      TeslaCrypt ile şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır?

      alattin alattin (16999)