TÜM SİTE YÖNETİCİLERİNE VE TÜM YARDIMSEVER ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

aslında bu bir soru değil ... fakat bir öneri ya da paylaşmak istediğim bir konuyu gündeme getirebileceğim farklı bir buton göremediğim için yine ' Soru Sor ' sekmesinden bu açıklamayı yapmak gereği hissettim ...

sorularıma cevaplar bulmak için pek çok forum sitesine üye oldum ... kimi forum siteleri mesaj hakkını 3 ya da 4 gün sonra verdi ... çok fazla bilgi sahibi olmadığımı biliyorum ... ama bu kimseye dalga geçme hakkını da vermemeliydi ... ziyaret ettiğim forumlar genellikle çok karmakarışık bir tasarıma sahip olduğu için gözümün önündeki şeyi dahi kaçırdığım çok oldu ... hatta sadece üye olup bir iki soru sorduktan sonra nedenini anlamanın imkansız olduğu bir şekilde hesabımın silindiğinide gördüm ? ... Ama bu kadar sade ve anlaşılır ... yardıma muhtaç insanlara son derece ulaşılabilir ve kolay bir iletişim sistemi hazırlayan siz değerli forum yöneticilerine ve uzmanlarımıza içtenlikle teşekkür etme gereği duydum ... bir soru sorduğumda günlerce beklemek zorunda kalmadığım ve kafamdaki soru işaretlerini de bir bir atmama yardımcı olduğunuz için ...

Not : eğer bu mesaj bir 'soru' olmadığı için bir kural ihlali olmuşsa mazur görünüz ... Zira bu teşekkürü yapmam gerektiğine samimiyetle inandığım için yapıyorum ... herkese iyi çalışmalar arkadaşlar ...

ongun ongun (90)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İçten mesajınız için uzmanim.net adına ben teşekkür ederim.

    Bizler elimizden geldiği kadar anlaşılır bir dilde herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz.

    Her seviyede soruya açığız. Burada basit soru diye bir şey yok. Bir kişiye bile faydası olacaksa elimizden gelen yardımı yaparız.

    uzmanim.net'in amacı temiz, sade, kaliteli Türkçe içerik oluşturmak.

    Bu yönde herkesten gelecek desteğe açığız.

    Sizler de sorunlara bulduğunuz çözümleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

    Bizler biliyoruz ki beraber öğrenerek çok daha güçlü olacağız. Bilene değil bilmeyene yardımcı olmak çözüm sağlamak ana amacımız.

    İçten mesajınız için tekrardan teşekkürler. Bu başlık bir müddet açık kalacaktır. Daha sonra uzmanim.net kurallarına uygun olmadığı için silinecektir :)

    alattin alattin (16999)