Tüm tarayıcıları denedim hiçbirinde siteye ulaşamıyorum

hatatı belki anlayamicaksınız ama sadece google yazınca arama yerine (google chromeden) bu yazı çıkıyor ;

function httpGetAsync(theUrl, callback) { var xmlHttp = new XMLHttpRequest(); xmlHttp.onreadystatechange = function() { if (xmlHttp.readyState == 4 && xmlHttp.status == 200) callback(xmlHttp.responseText); } xmlHttp.open("GET", theUrl, true); // true for asynchronous xmlHttp.send(null); } document.onclick = function() { window.open("http://creativesrv.com/apu.php?n=&zoneid=17513&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&direct=1") document.onclick = null; httpGetAsync("http://sstatic1.histats.com/0.gif?3685753&101", null); } .

Lütfen yardımcı olun ! :)

fotoğraf halinde göstereyim :

burakayaroglu burakayaroglu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yaşadığınız sorun yüksek ihtimalle bilgisayınıza bulaşan zararlı bir yazılım veya tarayıcı eklentilerinden kaynaklanıyor.Bu yazılımlar sizin internet sitelerine doğrudan erişiminizi engelleyerek karşınıza bu tür hatalar çıkmasına sebeb olabiliyorlar.

    Ayrıca sorduğunuz soru yabancı bir forumda sorulmuş ve çözüm olarak farklı bir kullanıcı HitmanPro isminde zararlı ve virüs tarayıcısını göstermiş.Bu sayede her iki kullanıcıda da sorun çözülmüş.

    Sizde bilgisayarınızda gerekli temizlikleri yapmanızın ardından yaşadığınız bu hatayı almamanız gerekir.

    Aşağıdaki uygulamalar ile bilgisayarınızı taratın:

    1. HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (30 günlük ücretsiz sürümü işinizi görecektir)
    2. AdwCleaner nedir nasıl kullanılır?
    3. Malwarebytes nedir nasıl kullanılır ?

    Bu uygulamalar bilgisayarınızda zararlı virüs ve tarayıcı eklentilerini temizleyecektir.

    Ayrıca bu işlemleri yapmanızın ardından tarayıcılarılarınızı sıfırlayın.

    Google Chrome nasıl sıfırlanır?

    Firefox nasıl sıfırlanır?

    Opera nasıl sıfırlanır?

    Internet Explorer nasıl sıfırlanır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Arkasından virüs ve zararlılara karşı tarama..

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        Google ve diğer sitelere girememe sorunu sizin senaryonuzda büyük ihtimalle virüs kaynaklı.

        @ismailsarp'ın ifade ettiği şekilde Hitman Pro ile çözüm bulabilirsiniz. Benzer sorunu yaşayan kullanıcılar bu şekilde çözüm bulmuşlar.

        Kod içerisinde yer alan:
        http://creativesrv.com/apu.php?n=&zoneid=17513&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&direct=1

        linki reklam amaçlı bir yönlendirme yapıyor. Bilgisayarınıza virüs bulaşmış.

        hakan hakan (15424)