Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış

Kayıt defteri üzerinde işlem yapmak istediğimde

Kayıt Defteri Düzenleyici

FolderFix.reg alınamadı. Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatası alıyorum.

Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kayıt defteri üzerinde işlem yapmak istediğinizde Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatası alıyorsanız bunun sebebi, işlem yapılmak istenen kayıt defteri girdisinin kullanımda olması veya yetki sorunu olabilir. Eğer yönetici yetkisi gereken bir kayıt defteri girdisi üzerinde işlem yapmak istiyorsanız ve yetkiniz yoksa bu hatayı alabilirsiniz.

    Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatasının çözümü için şu adımlayı uygulayın:

    1. PSTOOL aracını buradan indirin
    2. Zip dosyasını açın.
    3. Örneğin C:\Kullanıcılar\(KullanıcıAdı)\Desktop\PSTools yani masaüstüne klasörü açtıysanız bu klasöre komut satırından giriş yapın.
    4. Komut satırında şu komutu çalıştırın:
      psexec -s -i -d regedit
    5. psexec  komutu kayıt defterini Windows Sistem Hesabı ile çalıştıracaktır.
    6. Daha sonra kayıt defterinde Dosya > Al seçeneği üzerinden .reg uzantılı dosyasınızı seçin
    7. Kayıt defteri girdisi alma işlemi hatasız sonuçlanacaktır.
    hakan hakan (15409)