Tumblr biyografisine instagram bağlantısı ekleme?

Tumblr instagram bağlantısı eklemek istiyorum?

Tumblr biyografisine bağlantı nasıl ekleyebilirim?

Tumblr sosyal ağ bağlantısı nerede?

Tumblr nedir ne işe yarar?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tumblr, içerisinde resim, hareketli resim gif olmak kaydıyla milyarlarca paylaşımı içerisinde barındıran farklı, yenilikçi kullanımı basit bir blog tarzi sosyal ağ sitesidir

    Tumblr biyografisine instagram bağlantı nasıl ekleyebilirim?

    blog sitesi doğrudan instagram bağlantı ekleme özelliği bulundurmuyor kendiniz eklemeniz gerekiyor nasıl ekleyeceğim diyorsanız yönlendirmeleri izleyin.

    ilk olarak tumblr sitesini açmanız gerekiyor giriş yapınız.

    • sağ koşede oturum iconu göreceksiniz tıklayın aşada (görünümü düzenle) yazısına basınız giriş yapın ve profiliniz önünüze gelecektir.
    • ve kullanıcı nick alt tarafında (tema düzenle) basıyoruz ve sizi bir sayfaya yönlendirecek bekleyin ve sayfa aktif oldu.

    ve orada açıklama alanını göreceksiniz yazdığınız biyografi orada gözükecek bişeye dokunmadan şu kodu yazmanız gerekecek.

    <br>
    <a href="instagram link buraya"target="_blank">instagram</a><br />

    (örnek href="https://www.instagram.com/uzmanimnet/"target)

    ve bu kodu yazdığınız biyografinin en sonuna yapıştırın kaydet yazan yere basınız ve instagram bağlantısı eklenmiştir sol koşede çıkış diyin ve profil sayfanıza yönlendirecek.

    not: instagram dışında diğer sosyal ağların bağlantısını ekleyebilirsiniz (blank''>instagram<) yazan yeri değiştirmek şartıyla.

    bl4lev bl4lev (790)