Tumblr gizlenmiş olan profil resmini nasıl görebilirim?

Tumblr gizli olan profil resmini görmek mümkün mü?

Tumblr gizlenmiş olan profil resmini görmek?

Tumblr gizli profil resmini nasıl görebilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tumblr'da merak ettiğiniz veya takipcisi olduğunuz bir blog sahibi profil resmini gizlemiş ve siz resmini göremiyorsunuz ama görmek istiyorsunuz.

    nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz gizli profil resmini görmeniz mümkündür.

    Tumblr gizli olan profil resmini nasıl görebilirim?

    ilk olarak verdiğimiz linkteki siteye giriş yapmanız gerekiyor buraya tıkla

    • ve siteye girdik ve aşada (enter your tumblr user name or blog url) yazacak altındaki boş kutuya o gizlenen blog sitesinin linkini yapıştırın ve (get info) yazan yere tıklayın.

    ve blog avatarını göreceksiniz gizlenmiş profil artık karşınızda.

    bl4lev bl4lev (790)