Tumblr Magic link'i yolla nedir ve ne için kullanılır?

Tumblr magic link ne demek?

Tumblr magic link ne için kullanılır?

Tumblr magic link nasıl kullanılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tumblr magic link ne demek ve ne için kullanılır?

    Tumblr, magic link türkçe ismiyle bana sihirli bağlantıyı gönder demektir şifre girmeden e-posta üzerinden giriş yapmanızı sağlar size kolay yol sunmak için oluşturulmuştur.

    Tumblr magic link nasıl kullanılır?

    Tumblr e-postanızı yazıyorsunuz ve magic link'i yolla yazana tıklıyoruz ve e-postanıza tumblr tarafından bi link yollayacaklar ve linke basıyorsunuz şifre girmeden giriş sağlanıyor

    E-postaya gelmiş olan mail şöyle başlıklı olacaktır

    Tekrar hoşgeldin, uzmanimnet!

    Tumblr'a girmek için düğmeye dokun.

    ve başlat' yazan alana tıklıyoruz ve artık ne işe yaradığını öğrendik bu kadar.

    https://www.youtube.com/channel/UCmubYNW4ytha2Qzx2uTNZdA/featured

    bl4lev bl4lev (790)