Tumblr safe mode kapatma nasıl yapılır?

Tumblr hassas içerik kaldırma?

Tumblr safe mode kapatma 2019?

Tumblr sansür kaldırma nasıl yapılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tumblr uzun yıllar insanlar tarafından popiler olarak kullanılmış oldukları sosyal ağ tarzı blog servisidir. Son zamanlarda safe mode uyarısı ile karşılaşan kullanıcılar arama motorlarında tumblr safe mode kapatmak için araştırma yapıyorlar ve çoğunlukla çözüm bulamıyorlar ve çözümü yeni hesap açarak çözmeye çalışıyorlar, biz uzmanim.net olarak bu çözümü bulduk ve size sunuyoruz.

    Tumblr safe mode nedir neden var?

    Tumblr blog tarzı sosyal ağ olduğu için resimlere vb müstehcen içeriklere ulaşmak tahmin ettiğinizden oldukça kolay 18 yaş altı kullanıcılar için güvenli bir ortam geliştirmek için safe mode ile müstehcen bloglar böylece kontrol altına alınıyor

    bknz ayrıca applenin tumblr'u yasaklaması sonucu safe mode özelliği eklenmiştir

    Tumblr safe mode nasıl kapatılır?

    Bu işlemleri gerçekleştirmek için ilk olarak bilgisayar sahibi olmanız gerekiyor telefon ile gerçekleştirilemez.

    1. Bilgisayarınız ile giriyorsunuz tumblr sağ üst bölmünde bulunan insan görünümlü login simgesine tıklıyoruz ve aşada tumblrs ve kendi blog isminiz gözükecek basıyorsunuz

    2. Görünümü düzenle yazısınız alt kısmında ince şekilde yazılmış Toplu gönderi düzenleyici bölümüne tıklayıp giriyoruz ve girdik oradaki gönderileri silmemiz gerekiyor tek tek uğraşmak istemiyorsanız kod ile silebilirsiniz.

    javascript:$('.overlay').slice(0, 100).click()

    3. Şu kodu arama çubuğuna kopyalayın javascript kopyalanmadığı için elinizle yazarak başına ekleyin javascript: ve enter basınız otomatik olarak 100 seçecektir tumblrda sadece 100 gönderi silebilirsiniz sınır 100dur kodu tekrarlayıp silin

    eğer kendi yüklediğiniz gönderiler varsa kontrol edip onay tıkını kaldırın ki silinmesin. Herşeyi temizledikten sonra işlem form atmakta.

    Ve yardım merkezine gidiyoruz

    İşaretli olan gönderileri sildikten sonra  tumblr yardım merkezine gitmemiz gerekecek yardım sayfasının en sonunda aşadaki resimde gösterilmiş butonu göreceksiniz ve tıklayın.

    Ve yardım formuna yönlendirecek dikkat etmeniz gereken şey ingilizce yazmanız olacak.Sorun nedir yazısını göreceksiniz kategori bölümünde Blogum hatalı olarak müstehcen şeklinde işaretlendi seçiyorsunuz ve aşadaki metne şunu yazın

    (my blog has been taken to safe mode, please correct the bug) ve gönderiyoruz dönüş olmaz ise 2 3 kere bunu yazın gönderin

    her blogta sansür kaldırmıyorlar not edelim*

    bl4lev bl4lev (790)