TuneUp nasıl kaldırılır?

Cheat engine indirdim ama bana virüs bulaştırdı yandex gibi şeyler bende tüm oyunları sildim yandex kalktı.Şimdi TuneUp diye bir program var ve Tune Up programını kaldıramıyorum?

kullanici991678 kullanici991678 (-107)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    virüs prgramları   virüs olarak algıllamdığı için silmiyor   tune up  pc performas  artırıcı bir program  Revo Uninstaller Pro 30 gün ücretsiz indir  bu program kesin kaldırır

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

    • ya ben programla geçirmek istiyom ama senin gibi programlar değil virüs programı uyardı ben güvenli çalıştır dedim ama yinede virüs bulaştırdı bakıyom tarıyor tehdit ve virüs yok diyor Kasperskyda kullanici991678 9 yıl önce

    your uninstaller gibi yazılım kaldırıcılar ile kaldırmayı denedin mi ?

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    Ya birşey sorabilirmiyim ya?ben virüs kaldırmak için yaptıklarımı yazdım okuyun geçirirmi Size IUobit ve Advanted System Care 8 öneririm konuya geçelim Virüs kaldırmak için denetim masasından kullanmadımız programları sildim.Mesela oyunlar, yandex, homepage türü şeyler .go.microsoft.com'dan windows security essentials indirdim virüsleri sildim Ccleaner ile geçmişi sildim onlada virüsleri taradım sildim yeni versiyonu indirmenizi öneririm Kaspersky İnternet Security'dan karantinadaki virüslü dosyaları sildim oradanda tehditleri kaldırdım. norton security scan da öneririm.masaüstünden bilgisiyarıma girdim ve virüslü programın adını yazdım hepsini sildim orada pc nin bulamadıklarını atla diyerek geçdim

    kullanici991678 kullanici991678 (-107)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bir daha program kurulumu sırasında antivirüs uygulamasının ikaz ettiği kurulumları "güvenlidir, çalıştır" veya "kuruluma devam et" diyerek kurma ve kurulumdan çık (kurulumu iptal et). Yoksa ikaza rağmen kurduğun için antivirüs uygulaman bir dahaki taramalarda o program ve onunla birlikte gelen dosyaları virüs olarak görmeyecektir. Eğer kurduysanda denetim masasından mutlaka kaldır.Denetim masasından kaldırılamadığı durumlardada alternatif uninstall programları ile kaldırmayı dene. Ve en son olarakta bilgisayarında virüs, malware, zararlı yazılımlar taraması yap. Bunu tam sistem taraması veya derin tarama şeklinde yap. Bu belirttiklerim sadece açtığın konu ile ilgili değil, her zaman için yapılması gerekenlerdir.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

      • ta ben bişe dicektimde zararlı dosya olabilir dedi ben güvenli çalıştır dedim virüs bulaştı ama orada tehdit yada virüs yok diyo kullanici991678 9 yıl önce