Tunnelbear bağlanıyor yazısında takılı kaldı

Tunnelbear bağlantı sorunu

Tunnelbear bağlantı hatası

Tunnelbear bağlanıyor yazıyor, bağlanmıyor.

Tunnelbear VPN çalışmıyor sorunu

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tunnelbear bağlanıyor yazıyor, bağlanmıyor. Sebebi nedir?

    Tunnelbear VPN servisi Türkiye'de engellendi. 5651 sayılı kanun kapsamında Tunnelbear VPN servisi ve tunnelbear.com web sitesine erişim Türkiye'de engellendi ve bu nedenle Tunnelbear bağlantı sorunu yaşanıyor.

    Artık Türkiye'de Tunnelbear VPN'i kullanmak mümkün değil. Tunnelbear bağlantı sorunu yaşıyorsanız sebebin Türkiye'de engellenmesi olduğunu belirteyim.

    omercik omercik (9418)