TunnelBear çalışmıyor

TunnelBear VPN uygulaması çalışmıyor.

TunnelBear ON görünüyor fakat hiç bir site açılmıyor.

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TunnelBear neden çalışmıyor?

    TunnelBear VPN uygulamasının bazı sunucuları Türkiye'de engellenmiş durumda. Eğer bu sunuculardan birisi seçerseniz web siteleri açılmayacaktır. Çözüm olarak farklı sunucuları deneyebilirsiniz.

    TunnelBear 'da farklı sunucu seçmek için ON / OFF butonunun yanındaki Disconnected (AUTO) yazan yere tıklayın ve farklı bir ülke seçin.

    Connected yazdığında artık bağlandınız demektir. Fakat bu da sayfaların açılacağı anlamına gelmez. Eğer bağlantı sonrasında yine sayfalar açılmıyorsa başka bir sunucuyu deneyebilirsiniz.

    TunnelBear web sitesi de Türkiye üzerinden erişime kapatılmış görünüyor.

    murat murat (12492)