Tüplü TV'yi monitör olarak kullanmak mümkün mü?

İnternette scart to vga diye bir kablo buldum. Bunu alsam bende pc kasası ile tüplü tv ye bağlayabilir miyim? Bilgisayarı tüplü televizyona bağlayarak tüplü televizyonu monitör olarak kullanan var mı?

sehmus184 sehmus184 (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tüplü TV'yi elbette monitör olarak kullanabilirsiniz.

    VGA TO SCART sizin aradığınız kablo. VGA TO SCART kablo ile PC'nin VGA çıkışından televizyonun Scart girişine bağlantı yapabilirsiniz.

    Seneler evvel yapmıştım.  55 ekran tüplü Sony televizyona kasamı bağlamıştım. Sonuç gayet tatmin ediciydi.

    N11 üzerinde Google aramalarında buldum: VGA TO SCART

    Fiyatı daha uygun başka sitelerde olabilir.

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tşk ettim deneyecem inş olur sehmus184 8 yıl önce

    Bunu ilk yaptığımda ne sevinmiştim hey gidi günler

    mkaan mkaan (11)