TURBOX ATM900048 mi yoksa TURBOX ATM900020 mi? Hangisini almalıyım

Bir bilgisayar alıcam ama iki bilgisayarın arasında kaldım hangisi daha iyi yardımcı olabilirmisiniz https://www.hepsiburada.com/turbox-atm900020-intel-i5m-8gb-ram-500gb-hdd-18-5-monitorlu-masaustu-bilgisayar-p-HBV0000099T9F?magaza=atombili%C5%9Fim. Biri bu https://www.hepsiburada.com/turbox-atm900048-intel-i5-4gb-ram-500gb-hdd-18-5-monitorlu-masaustu-bilgisayar-p-HBV00000BLMA2?magaza=atombili%C5%9Fim biri de bu Ev için olacak bir iki oyunda oynalıcak zula pbg gibi hayırlı günler dilerim

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyun oynanacaksa ikiside çöp, ofis için normal fiyat. İkisinde de ekran kartı yok, SSD yok ki SSD günümüz için artık şart oldu, ekran kartı olmadığı için oyun falan oynayamazsınız. Birinin işlemcisi i5 mobil yani laptop işlemcisi, 10 yıllık işlemci, kim bilir ne kadar kullanıldı, kim bilir ne kadar süre depoda bekletildi... İkiside alınmaz oyun oynanacaksa.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      İki bilgisayarın özellikleri de birbiri ile aynı fakat birinin özelliği iyi yani

      TURBOX ATM900048'in özellikleri daha iyi

      darkcrak darkcrak (5168)