Türk.Net internet sorunu - Adsl bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor

Türk.net kullanıyorum. Yaklaşık 30 dakika önce bağlantı gitti. Sayfalar açılmıyor. Ping atmayı denedim ping de atamıyorum. Adsl modemden kontrol ettim

Test xDSL Synchronization    Pass
   ATM OAM Segment Ping    Pass
   ATM OAM end to end Ping    Pass
   Test PPP Server connection    Fail

şeklinde görünüyor. Türk.Net'e bağlı fakat sayfalar açılmıyor. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben de Türk.Net kullanıyorum.  İstanbul ilindeyim ve şuanda bende de internet yok. Bir kaç kişi ile daha konuştum. Türk.Net'e özgü bir sorun gibi görünüyor.

    Modem üzerinde Adsl ışığı yanıyor fakat internet ışığı sönük durumda.  ISP üzerinden IP adresi alamıyor modem. Sorun genel bir sorun gibi görünüyor.

    Güncelleme:

    Sorun türk.net kaynaklıymış. Yaklaşık 30 dakikalık bir kesinti sonrasında sorun düzeldi.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

      Beni de yazın listeye. Ben de şimdi fark ettim. Türk Telekomda sorun yok. Fakat Türk.Net gidik durumda. Çift hat var.  Ondan geç fark ettim.  Aradım fakat ulaşamadım.  Genel bir sorun var belli ki.

      Edit:

      Sorun düzeldi bende.

      hakan hakan (15424)