Türk Telekom 1 Ocak 2019 itibariyle adil kullanım noktasını kaldıracakmı?

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom kasım ayında evlere gönderdikleri faturanın arkasında "Size Özel" başlığı altında 1 Aralık 2018 itibariyle AKN kaldıracağını yerine biraz daha iyileştirilmiş şekilde kota sistemini getireceğini belirtiyor. Örneğin 16 Mbps 100 GB AKN (akn sonrası 5 mbps hız) olan bir internetiniz olduğunu düşünelim yeni sistemde 16 Mbps 100 GB kotalı olacak bu kotaya ulaştığınızda hızınız 5 mbps değil 8 mbps düşeceğini belirtiyor. Bu gönderilen yazılara göre ne yazıkki AKN kalkmıyor sadece adı değişiyor. Size gönderilen faturanızdaki "Size Özel" kısmını yada Türk Telekomun sitesinden e-faturanızadaki "Size Özel" kısmına bakarak 1 Aralık 2018 itibariyle geçerli olacak olan hattınızdaki değişiklikleri görebilirsiniz.

    lion lion (595)