Türk Telekom 1 Ocak'tan önce AKN'yi kaldırdı mı?

Adil Kullanım Kotasını doldurmuş olmama rağmen şu anda internetimi sanki AKN'yi doldurmamış gibi kullanıyorum Türk Telekom 1 Ocak'tan önce AKN'yi kaldırdı mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu anda internetimi sanki AKN'yi doldurmamışım gibi kullanıyorum. Türk Telekom 1 Ocak'ı beklemeden AKN'yi kaldırmış gibi görünüyor.

    Türk Telekom 24 Aralık'tan itibaren AKN'yi kaldırdı mı?

    Ben kendim AKN'yi Aralık ayının ortalarında doldurmuş olmama rağmen şu an sanki AKN'yi doldurmamışım gibi indirme yapabiliyorum ve internetimi kullanıyorum. Ayrıca Online İşlemler hesabıma baktığımda paketimle alakalı AKN'ye dair hiçbir bilgi görünmüyor. Sadece paketimin hızı ve bilgileri var.

    Anladığım kadarıyla Türk Telekom 1 Ocak'ı beklemeden AKN'yi kaldırmış, ya da kısa süreliğine bir şeyler deniyorlar.

    Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında VERİ KULLANIMI: LİMİTSİZ olarak görünüyor. Önceden burada AKN bilgileri vardı. Anlaşılan o ki Türk Telekom gerçekten Adil Kullanım Kotasını kaldırmış.

    türk telekom akn kaldırdı

    omercik omercik (9418)