Türk Telekom 100 Mbps paketine geçtim ama hala eski hızımdayım

Öncelikle merhaba ben normalde 50 Mbps paket kullanıyorum ama bi noktadan sonra tatmin etmedi ve dün gece 100 Mbps paketine geçiş yaptım ama hız testi yaptığımda hala eski hızımdaki değerleri alıyorum hat değerlerim budur yüksek ihtimalle telekomun hızımı sabitlediğini düşünüyorum sizce ne yapmam gerekli müşteri hizmetlerini arıyorum ama doğru düzgün cevap vermiyorlar hat değerlerim sizce 100 Mbps kaldırabilirmi hat değerlimin linki https://hizliresim.com/SzJRl9

tdarkbey51 tdarkbey51 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom müdürlüğüne gidip orada işini hallet, bağır çağır dava edecem falan de, böyle yapmazsan üste çıkmaya çalışıyorlar, hattın 130 Mbp/s download, 57 Mbp/s upload destekliyor, 100 Mbp/s'yi rahatça vermeleri gerekirdi, Müdürlüğüne gidip işini orada hallet. Ayrıca muhtemelen taahütün var ama ben yine de söylemek istiyorum, mümkünse Turknet geç, müşteri hizmetleri kötü olabilir, ara sıra bağlantı sorunları yaşayabilirsin ama altyapının en üst hızını veriyorlar, yani 50 Mbp/s upload alabilirsin. Ben bu altyapı ile Türk Telekom da sürünmek istemem.

    hydra hydra (3800)