Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi - 2018

Türk Telekom 15 Temmuz 2018 dakika, sms veya internet hediyesi var mı?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi detaylı bilgi nedir?

Türk Telekom 15 Temmuz hediye paketi veriyor mu?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom, 15 Temmuz gününe özel bütün kullanıcılılarına içinde internet, dakika, sms içeren dolu dolu bir hediye paketi veriyor.

    Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi detayları:

    Türk Telekom mobil kullanıcıları, 15 Temmuz gününde geçerli her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, 1 GB internet ve 5000 SMS hediye kazanacak.

    Türk Telekom sabit internet (ev interneti) kullananların da 15 Temmuz günü yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Kotası'na yansımayacak, Adil Kullanım Kotası'nı aşıp internet hızı düşen kullanıcıların da internet hızları 15 Temmuz gününde normale dönecek.

    Türkiye genelinde 4 bin üzerinde var olan Türk Telekom WiFi noktalarından 15 - 16 Temmuz günleri boyunca ücretsiz internet sağlanacak.

    Not: Türk Telekom 15 Temmuz hediyelerinden yararlanmak için herhangi bir aktivasyon işlemi gerekmiyor. Yani herhangi bir numaraya SMS göndermenize gerek yok. Hediye internet, hediye dakika ve hediye SMS direkt olarak hattınıza tanımlanacaktır.

    omercik omercik (9418)