Türk Telekom 4.5G internetim yavaş

Casper Via E2 (rootsuz) bir telefonum var. Benim sorunum şu: Arada sırada internetim yavaşlıyor hatta hiçbir siteye girememe gibi şeyler bile yaşadım. APN ayarlarını sıfırladım düzelmesi için, hala yavaş ve 3G/2G'yi devre dışı bıraktım gene olmadı. İşin ilginç tarafı bazen 3G, 4.5G'den çok daha hızlı oluyor. Kısacası ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım eder misiniz?

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce telefonu hard resetleyerek yeniden dener ve kontrol edersin. Eğer problem devam ederse TürkTelekoma telefon ederek "4.5G İnternetim yavaş. Neden böyledir ve çözüm nasıl olacaktır" şeklinde sorarsın. Eğer onlardan "Problem bizimle alakalı değil" cevabı gelirse bu defa telefonun yetkili teknik servisine sorar ve onlardan çözüm istersin.

    temmuz temmuz (12505)