Türk Telekom 444 1 444 cevap vermiyor

İnternetimde sorun var. internete giremiyorum 444 1 444 numaralı telefonu aradım fakat ttnet cevap vermiyor. tttnet adsl kullanıyorum. Başka destek hattı var mı acaba? Ya da 444 1 444  neden cevap vermiyor olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Yoğunluktan cevap vermiyor olabilir. Şuanda Türkiye genelinde sorun yaşanıyor. Bu sebepten telefonları açamıyor olabilir. Pek çok kişi (adsl, fiber kullanıcısı) internete erişmle ilgili soru yaşıyor.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Türkiyenin Geneli bu sorunu yaşıyor. Telefonlarına ulaşılmaması normal yoğunluktan dolayı. Bilgisayardan giriyorsanız DNS değiştirin. Google, Youtube rahatça girebilirsiniz.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

        Türk Telekom yaptığı açıklamada siber saldırıya uğramışlar ondan olabilir,sorun çözüldügünü de dile getirdiler.

        krsn krsn (233)
        4 yıl önce cevaplandı

          20.01.2020 downdetector.web.tr şikayet verilerine göre Türk Telekom'dan bu hata ile ilgili çok fazlaşikayet var.

          -Bu sorun neden kaynaklanıyordur:

          Bir çok kişi siber saldırı diyor bazıları ise yoğunlukdan kaynaklanıyor diyor.

          -Peki yoğunlukdan mı kaynaklanıyor?

          Zaten sunucular fazla ve yoğunlukdan kaynaklansa hiç kimse hiç bir işlem yapamaz 1-2 gün ayrıca bunun önlemerini de alıyorlardır.

          -Peki siber saldırı mı?

          Bir çok şirket siber saldırılara karşı önlem almışlardır diye düşünüyorum çünkü önlem almasalar sürekli sistemleri çöker veya kullanıcılarının verileri çalınır bunu kimse istemez.

          -Peki neden kaynaklanıyor bu sorun?

          Kesin konuşamam ama benim düşüncem sunucuları güncellemek amacıyla kısa bir ara vermişlerdir veya kullanıcılara daha verimli deneyim için geliştirmeler yapmaya çalışıyorlardır zaten 5G işlemi bitti ve test aşamasında diye dünüyorum kesin diyemem ama Türk Telekom da bunun üzerinde çalışmalara başladı sunucular üzerinde.

          Benim düşüncem bu

          darkcrak darkcrak (5168)