türk telekom borç bilgilendirme

merhaba bugün google.comu açtım  borç bilgilendirme sayfası çıktı resimdeki gibi 2019 tarihinin 1 ci ayın faturası ödendi türk telekom online işlemler uygulamasındada ödendi görünüyor sadece bu ayın faturası ödenmemiş görünüyor oda son ödeme tarihi 18.02.2019 tarihi yazıyor niye bu borç bilğilendirme sayfası çıktı anlamadım fikri olabilen yazabilirmi

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

  • Ne zaman ödedin ? darkcrak 5 yıl önce
  • 1 hafta oluyor gorele28 5 yıl önce
  • ocak ayının faturasının son ödeme tarihi geçmişti ödediğimde @darkcrak gorele28 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Aynı durumu geçenlerde bir arkadaşım yaşadı. Bizzat kontrol ettim. Faturaları ödenmiş fakat sürekli borç ödeme sayfasına yönleniyordu.  Modemi açmak kapamak genelde sorunu çözüyordu fakat bu sefer olmadı.

Sorunu ancak 444 1 444 TTNET destek hattı ile çözebildik. Sanırım bu aralar Türk Telekom bu konuda teknik bir sorun yaşıyor.  Telefon açıp borcum olmamasına rağmen Borç bilgilendirme sayfasına yönlendiriyorum dediğinizde sorunu çözüyorlar.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

    Aynı durumu bende yaşadım aradım sıkıntı yokmuş.

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

    • aynen @infinity bendede sorun çıkmadı her halde teknik bir problemden kaynaklandı gorele28 5 yıl önce