Türk Telekom'da hotspot internet paylaşımı ücretli mi?

0

Turkcell'in 15 Ocak'tan itibaren kullanıcılardan hotspot için 9 TL ek ücret alması Türk Telekom'da da var mı? Yani Türk Telekom hotspot için ek ücret alacak mı?

Alacaksa Türk Telekom hotspot ücreti ne kadar olacak?

farurhenho farurhenho (9001)
10 ay önce sordu

Toplam 2 Cevap


0

Hayır. Türk Telekom hotspot internet paylaşımı için kullanıcılardan hiçbir ek ücret almayacak. Bu konuyla alakalı açıklama yaparak kullanıcılardan hotspot ücreti almayacağını belirttiler.

Türk Telekom'un yaptığı açıklama:

“Türk Telekom, müşterilerinin kendi mobil internet paketlerini dizüstü bilgisayar, tablet gibi farklı cihazlarla “Kişisel Erişim Noktası/ Hotspot” özelliğini kullanarak farklı cihazlarla paylaşmalarından herhangi bir ücret talep etmemektedir.”

Kaynak: https://shiftdelete.net

Yıl 2019 ve bizim sevindiğimiz şeye bakın. Zaten bugüne kadar para vermediğimiz bir şeye artık bundan sonra da para vermeyeceğimiz için seviniyoruz.

farurhenho farurhenho (9001)
10 ay önce cevaplandı

0

Zaten hotpost yaptığımızda bize verilen internet hakkını kullanıyoruz. Sanki bize ekstra internet veriliyormuş gibi algı yaratılıyor. Bana verilen internet hakkını istediğim gibi kullanırım. İstersem 1 gün içinde hotspot yapar bitiririm.

Telekom ve Vodofone bunu uygulamaz ise muhtemelen Turkcell de bunu uygulamaktan vazgeçer, zira baya müşteri kaybedecektir bu durumda.

ismailsarp ismailsarp (6038)
10 ay önce cevaplandı

  • Turkcell güvenli giriş diye bi zımbırtı çıkarmış. 30 gün içinde 1 defa bu güvenli girişi yaparsan hotspota para ödemeyeceksin. Güvenli girişi yapmayanlar ek ücret ödeyeceklermiş. Güvenlik adı altında yapıyorlar bunu farurhenho 10 ay önce

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol