Türk Telekom'da hotspot internet paylaşımı ücretli mi?

0

Turkcell'in 15 Ocak'tan itibaren kullanıcılardan hotspot için 9 TL ek ücret alması Türk Telekom'da da var mı? Yani Türk Telekom hotspot için ek ücret alacak mı?

Alacaksa Türk Telekom hotspot ücreti ne kadar olacak?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  0

  Hayır. Türk Telekom hotspot internet paylaşımı için kullanıcılardan hiçbir ek ücret almayacak. Bu konuyla alakalı açıklama yaparak kullanıcılardan hotspot ücreti almayacağını belirttiler.

  Türk Telekom'un yaptığı açıklama:

  “Türk Telekom, müşterilerinin kendi mobil internet paketlerini dizüstü bilgisayar, tablet gibi farklı cihazlarla “Kişisel Erişim Noktası/ Hotspot” özelliğini kullanarak farklı cihazlarla paylaşmalarından herhangi bir ücret talep etmemektedir.”

  Kaynak: https://shiftdelete.net

  Yıl 2019 ve bizim sevindiğimiz şeye bakın. Zaten bugüne kadar para vermediğimiz bir şeye artık bundan sonra da para vermeyeceğimiz için seviniyoruz.

  omercik omercik (9418)
  5 yıl önce cevaplandı

   0

   Zaten hotpost yaptığımızda bize verilen internet hakkını kullanıyoruz. Sanki bize ekstra internet veriliyormuş gibi algı yaratılıyor. Bana verilen internet hakkını istediğim gibi kullanırım. İstersem 1 gün içinde hotspot yapar bitiririm.

   Telekom ve Vodofone bunu uygulamaz ise muhtemelen Turkcell de bunu uygulamaktan vazgeçer, zira baya müşteri kaybedecektir bu durumda.

   ismailsarp ismailsarp (6010)
   5 yıl önce cevaplandı

   • Turkcell güvenli giriş diye bi zımbırtı çıkarmış. 30 gün içinde 1 defa bu güvenli girişi yaparsan hotspota para ödemeyeceksin. Güvenli girişi yapmayanlar ek ücret ödeyeceklermiş. Güvenlik adı altında yapıyorlar bunu omercik 5 yıl önce
   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol