Türk Telekom'dan yeni bir modem almak istiyorum iyi bir modem tavsiye eder misiniz

Türk Telekom'dan yeni bir modem almak daha doğrusu değiştirmek istiyorum. Şu an kullandığım tek ethernet kablo çıkışlı, bana iki ethernet kablo girişli lazım bu yüzden değiştemek istiyorum. Türk telekom'dan iyi bir modem tavsiye eder misiniz rica etsem?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternet sağlayıcıları genelde benim bildiğim kadarıyla ellerinde hangi modem varsa o modemi size veriyorlar. Türk telekom'da hangi modem çeşitleri var pek bilgim yok fakat onlar size ellerinde güncel modemi vereceklerdir diye düşünüyorum.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Öncelikle modemi türk telekomdan almak zorunda değilsiniz. İnternet veya mağazadan uyumlu aldığınız modem de herhanbi bir internet servis sağlayıcıda çalışacaktır. Bütçenize uygun ve mümkünse AC Dual Band destekli bir modem almanız daha uygun olacaktır.

      TP Link, AirTies, Asus, Zyxel, Keenetic gibi bilinen markaları alabilirsiniz.

      Birkaç Örnek Paylaştım isterseniz bu ürünleri inceleyin;

      https://www.hepsiburada.com/keenetic-extra-dsl-ac1200-4x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NL

      https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr300-ac-1200-mbps-wireless-fiber-vdsl-adsl-modem-router-p-HBV00000CG5IZ

      https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-ac51-dualband-dlna-vpn-adsl-vdsl-fiber-modem-router-p-HBV00000A0ZHM

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Biliyorum Telekom dan şart olmadığını. Fakat benim şuan işime öyle uygun geliyor. Şuan kullandığım modem AirTies 206 ve tek internet kablosu girişi var. Bana çift girişli gerek iki odayada kablo çekmek istiyorum. Telekom da daha çok Tp link markası var. Fakat çift girişlimi anlayamadım. Türk Telekom da şu modem seçenekleri var . https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/kampanyalar/sayfalar/modem-ve-wifi-urunleri.aspx. hangisini tavsiye edersiniz ? @İsmailsarp (6284). mat7 2 yıl önce
      • Merhaba biraz geç cevapladım, kusura bakmayın. Linki inceledim. Zyxel VMG3912-B10K ürününe bakabilirsiniz. AC olması 4 port 100mbit olması istediklerinizi karşılıyor görünüyor. Ayrıca üründe 1 adet WAN portu var 1000mbitlik buda fiber modem olarak gelecekte iş görebilir. ismailsarp 2 yıl önce