Türk Telekom engelli indirimi yalın internette geçerli mi?

merhaba arkadaşlar sizde biliyorsunuzdur türktelekom şehit gazi ve engelli yakınlarına %25 lik internet faturalarına indirim sağlıyor aynı durum yalın internettede varmı

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şimdi Türk Telekom'un sitesinden baktım "tüm bireysel evde internet kampanyalarında %25 indirim..." diye bir ibare geçiyor. Yalın veya telefonlu diye ayrım yapmamışlar, yani bu %25 indirim yalın internet için de geçerlidir diyebiliriz.

    omercik omercik (9418)