Türk Telekom faturalı hat üzerine telefon alma

Merhaba ben türk telekom faturalı hat kullanıyorum 73 gün taahhütüm kaldı ilk yeni hattım bu ilk taahütüm iki kez gecikmeli fatura ödedim ama 30 günü aşmadı mesela mayıs ve haziranın faturalarını gecikmeli ödedim maddi durumdan dolayı onlarda şöyle oldu 10 mayıs son ödeme tarihi 9 haziran olan faturamı 1 temmuzda ödüyeceğim 2 kez bu tarihler arasında arama yapmaya kusıtlandım faturama ek iPhone 7 alabilir miyim?

kullanici83650 kullanici83650 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom şöyle diyor:

    "Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir"

    Muhtemelen senin ödeme performansından negatif çıkacak. Kesin bilgi için Türk Telekomu aramalı ve onlara sormalısın
    Türk telekom telefon numarası 444 1 444

    hakan hakan (15424)