Türk Telekom GİGA 4.5G için telefon ayarları nasıl yapılır?

GİGA 4.5G nedir?

Türk Telekom GİGA 4.5G nasıl kullanılır?

Türk Telekom GİGA 4.5G ayarları nasıl yapılır?

Türk Telekom GİGA 4.5G için telefon ayarları nasıl yapılır?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GİGA 4.5G nedir?

    Türk Telekom GİGA 4.5G mevcut 4.5G’den 3 kata kadar daha hızlı veri transferi sağlayan internet teknolojisidir. Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki bağlantıda yer alan GİGA 4.5G nedir? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    GİGA 4.5G nedir?

    GİGA 4.5G nasıl kullanılır?

    Öncelikle GİGA 4.5G teknolojisinden faydalanmak için GİGA 4.5G nedir? sayfamızda yazdığımız özelliklerin telefonunuzun desteklemesi gerekiyor. Eğer telefonunuzuz GİGA 4.5G destekliyorsa aşağıda adımları uygulayarak GİGA 4.5G ayarlarını yapabilirsiniz.

    NOT: Apple'ın iPhone model telefonlarının GİGA 4.5G desteği bulunmuyor.

    Türk Telekom GİGA 4.5G için telefon ayarları nasıl yapılır?

    1. Cep telefonunuzun "Ayarlar - > Ağlar" menüsünden WIFI servisini açarak "Türk Telekom GIGA 4.5G" ağına Wifi EAP modu SIM seçerek bağlanın.
      EAP ayarını ilk bağlantı için yapmanız yeterli olacaktır. Sonraki bağlantılarda bu ayarınız otomatik olarak seçilecektir.

      samsung-giga-45G

    2. "Ayarlar -> Ağlar" menüsünden GIGA 4.5G servisini aktifleştirin.
      GIGA 4.5G servisinin açılabilmesi için hücresel veri ve Wifi açık olmalıdır. Herhangi birisinin kapalı olması durumunda gelen uyarı ekranından “Aç” seçeneği seçildiğinde ilgili servis otomatik olarak açılarak GIGA 4.5G aktif hale getirilir.

    Tüm bu adımların sonucunda GİGA 4.5G ayarları başarıyla tamamlanmış ve kullanıma hazır hale gelecektir.

    brsozl brsozl (1961)