Türk Telekom internet faturasının son ödeme tarihini değiştirebilir miyim?

merhaba ben internet faturasının son ödeme tarihini değiştirmek istiyorum en son gün hangi gün olabiliyor müşteri hizmetlerini aradım benim en son ödeme tarihi 17 sinde 20 ye kadar çıkarabilirmiş ödenmemiş fatura olduğu için

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Son ödeme tarihini kullanıcının kendisi değil, Türk Telekom belirler. Onlar ne dediyse odur.

    omercik omercik (9418)