Türk telekom internet hız sorunu.

Merhaba Türk Telekom İnternet hızı yavaşladı Türk Telekom kullananlar yazabilir mi? Bizde de bu şikayet var ve yok diye.

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    sorunum türk telekom müşteri hizmetlerini arayarak çözüldü ben 20.11.2020 tarihinde türk telekom online işlemler uygulamasından paket değişikliği yapmıştım ondan kaynaklı bir sorunmuş arıza kaydı oluşturdu müşteri yetkilisi 2-3 saat sonra internetim kısa süreliğine gidip geldi hız testimde normale döndü

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

      İstanbul'dan bildiriyorum. Şuanda şirketteki Türk Telekom hattında bir sorun yok. Hız normal. Bölgesel bir durum olabilir.

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

        4 Saat önce de sorun yoktu şimdi de. Altyapısal sorun olabilir veya bölgesel bir çalışma olabilir.

        hydra hydra (3800)
        3 yıl önce cevaplandı

          Türktelekom bazı bölgelerde alt yapı çalışması yapıyor veya senin bulunduğun bölgede internet trafiği yüksek olduğundan yavaşlama olabilir.

          İlk olarak interneti bi kapat 10-15 saniye sonra tekrardan aç sonradan internet hızını kontrol et fakat eğer sorun düzelmemişse demek internet trafiği yoğun bulunduğun mahallede.

          Türktelekom alt yapı çalışmalarını bu siteden kontrol edebilirsin:

          https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/sayfalar/planli-calisma-duyurulari.aspx

          darkcrak darkcrak (5168)