Türk Telekom internet sorunu mu var?

merhaba türk telekomda sorunmu var hız düşüklüğü yaşıyorum modem sürekli açık değil 1 adet ödenmemiş fatura mevcut ondan olabilirmi

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modeminin kablolarına bak oynama varmı diye kontrol et

    Kablolarda bir sorun yoksa en iyisi müşteri temsilcisini araman olacak. Bu arada müşteri temsilcisini aradığında ilk faturamın ödeme tarihi geçti'mi diye sor geçmişse ondan da yavaşlık kaynaklana bilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok aradık bir sorun yok diyorlar hattınızda evet geçmiş son ödeme tarihi türk telekomun kendi sitesinden faturaları takip ediyorum daha önce böyle bir sorun yoktu niye böyle yaptı türk telekom eğer ödenmemiş fatura ile bağlantısı varsa gorele28 5 yıl önce