Türk Telekom İnternet taahhüt sözleşmesi Türk Telekom sitesinden yenileyebilirmiyim

Merhaba arkadaşlar Türk Telekom İnternet taahhüt sözleşmesi Türk Telekom sitesinden yenileyebilirmiyim engelli şehit gazi yakınlarına özel %25 lik indirimden yararlanmak istiyorum bir engelli olarak bir tane buldum ilk 12 ay 67 TL son 12 ay 77 TL olarak buldum 16 mbps full limitsiz onu Türk Telekom bayisine gitmeden nasıl yapabilirim

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Türk Telekom Online İşlemler'den de işlemini gerçekleştire bilirsin ve bundan aynı şey ama Link

Web sitesin'den de gerçekleştire bilirsin

Müşteri temsilcisi ile'de gerçekleştire bilirsin en mantıklısı'da bu bana göre

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

    Türk Telekom İnternet taahhütünü telefon ile uzatabilirsin.  Telefon ile işlem yapabilirsin çok daha pratik ve kolay olur senin için. Ben daha önceden taahütlerimi hep telefon ile yaptım. Sana olası tüm kampanya bilgilerini de veriyorlar.

    hakan hakan (15424)