Türk Telekom "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası

Türk Telekom hattıma internetten kredi kartıyla kontör yükleyemiyorum. Yüklemeye çalışırken "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası veriyor. Ne yapmalıyım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom "işleminiz gerçekleştirilemiyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası

    Bu hatayı 3-4 gündür alıyorum. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından ve sitesinden TL yüklemeye çalışınca hata veriyor. Bankamın müşteri hizmetleriyle görüştüm kredi kartımda hiçbir sıkıntı olmadığını ve işlem yapmaya çalıştığım kurumun sisteminde sıkıntı olduğunu söylediler.

    Türk Telekom'un sisteminde bu aralar sorun var. Bu nedenle kredi kartıyla işlem yaparken "İşleminiz gerçekleştirilemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." hatası veriyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bilgi verdiğin için teşekkürler. ilkaybaki16 5 yıl önce
    • Aynı hatayı sen de alıyor muydun? @ilkaybaki16 omercik 5 yıl önce
    • Hayır'da ben teşekkür etmek istedim, diğer üyelere insanlara yardımcı bilgi. ilkaybaki16 5 yıl önce
    • Evet asıl ben teşekkür ederim :) @ilkaybaki16 omercik 5 yıl önce