Türk Telekom kotasız internet paket fiyatları 2019

Türk Telekom AKK'siz internet paketlerinin fiyatları neler?

Türk Telekom kotasız limitsiz internet paketleri fiyatı açıklandı mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    31 Aralık 2018 güncelleme:

    Türk Telekom, limitsiz internet paketlerinde indirim(!) yaptı. Yeni paketlere ve fiyatlara buradan bakabilirsiniz: https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx

    Türk Telekom, kotasız internet paketlerini ve fiyatlarını resmi olarak açıkladı. Yeni açıklanan kotasız internet paketlerinin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

    türk telekom kotasız paketler 1

    İnternet ve Alo Paket adlı kotasız internet paketleri fiyatları

    türk telekom kotasız paketler - alo paket

    Türk Telekom kotasız yalın internet paketi fiyatları

    türk telekom kotasız paketler - yalın internet

    Türk Telekom ev telefonlu kotasız internet paketleri ve fiyatları

    türk telekom kotasız internet paketleri - ev telefonlu

    Bu fiyatlar sayesinde Türk Telekom kullanımında ciddi bir düşüş yaşanacak bundan kesin eminim.

    omercik omercik (9418)