Türk Telekom Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

Türk Telekom Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

Türk Telekom mobil ödeme nasıl açılır?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

    Mobil ödeme nedir?

    Mobil ödeme cep telefonu abonelerinin ödemelerini SMS ile yapmalarını sağlayan bir hizmettir. Bu sayede herhangi bir servise sms ile üye olabilir, ödemelerinizi telefonunuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Mobil ödeme hizmetinin ücreti aldığınız servise göre değişecektir.

    Türk Telekom Mobil Ödeme açma işlemi nasıl yapılır?

    Türk Telekom aboneleri mobil ödemeyi açmak için şu işlemleri yapmalılardır:

    1. Telefonunuzda SMS bölümüne gidin.
    2. Telefon numarası bölümüne 5555 yazın.
    3. Mesaj bölümüne  MOBILODEME KAYIT yazın.
    4. Mesajı gönderin.

    Türk Telekom mobil ödeme açma için gönderilen her SMS için KDV e ÖİV dahil 0,5 TL'dir. Dilerseniz  mobil ödemeyi kapatmak içi 5555 numarasına MOBILODEME IPTAL yazarak tekrardan mobil ödemeyi kapatabilirsiniz.

    Eğer ne yaptığınız konusunda bir fikriniz yoksa mobil ödemenin kapalı olması yararınıza olacaktır. Mobil ödemeyi sadece ihtiyacınız olduğunda açın. Aksi taktirde farkında olmadan zararlı bir web sitesine girerek istemediğiniz abonelikler başlatabilirsiniz.

    murat murat (12492)