Türk Telekom Mobil ödeme sorunu

Ben yeni Türk telekoma geçtim.Akıllı fatura tarifesini kullanıyorum.Steamdan bir oyun alcam 18 tlye.Ama alamıyorum hata veriyor.Telefona gelen mesaja defalarca kez evet dedim bir işe yaramadı.Mobil ödemeyi açtım aktif ettim.Ama gene de olmadı.Yalnız hat benim üzerime değil annemin üzerine kayıtlı.Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi böyle bir hata veriyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

aloneman16 aloneman16 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mobil ödemeyi açtığına göre belli ki fatura tarifende mobil ödeme ile bu tür bir çekim yapılmasına engel olan bir durum var. Akıllı fatura limitin aşılıyor olabilir. Bu durumda işlem yapman engellenir. Örneğin akıllı fatura limitin 30 TL diyelim ve annenin hattı bu ana kadar 20TL tutmuş. Sen 18TL tutarındaki mobil ödeme işlemini yapamazsın.  Aldığın mobil ödeme işlemi başarısız oldu hatasının sebebi bu olabilir.

    murat murat (12492)