Turk Telekom modem arayüze girememe sorunu

türktelekom modem arayüzüne normal kullanıcı adım ve şifremle giremiyorum bi yerde gördüm admin ve ttnet yazınca girer diyo onlada hiçbir türlü giremiyorum.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Turktelekomdan modem aldıysanız modem bilgileri varsayılan olarak kullanıcı adı admin şifre turktelekom olacaktır.Ayrıca Modeme bir kez girdiyseniz sizden şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir.Daha önce şifrenizi değiştirmiş olabilirsiniz.Şifrenin unutulması taktirde modemin arkasındaki reset tuşundan sıfırlanarak girilebilir hale getirebilirsiniz.Ancak bu şekilde modem içindeki tüm ayarlar sıfırlanmış olur.Internet için tekrar ayar yapmanız gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      ADSL Kullanıcı adınız: başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaranız@ttnet

      ADSL şifreni: sadece telefon numaranız

      candan candan (4301)