Türk Telekom Muud Haftalık 1GB internet kampanyası

Türk Telekom Muud uygulamasına kayıt olanlara 1 gb hediye internet veriyor.

Türk Telekom Muud 1GB hediye kampanyasına nasıl katılabilirim?

muud haftalik 1gb

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Muud 1 GB internet kampanyası nedir?

    Türk Telekom, Muud müzik uygulamasını indirip kayıt olanlara 1 hafta geçerli olmak üzere 1GB internet hediye ediyor. Türk Telekom'un müzik platformu Muud'u daha önce hiç kullanmadıysanız indirip kayıt olun, ardından haftalık 1 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

    Türk Telekom Muud 1 GB internet kampanyasına nasıl katılırım?

    Kampanyaya katılmak için Türk Telekom Muud uygulamasını indirip telefon numaranızla kayıt olmalısınız. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra hattınıza 1GB hediye internet otomatik olarak tanımlanıyor.

    Muud uygulamasını App Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Muud uygulamasını Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak Muud'u iPhone veya Android cihazınıza indirip telefon numaranızla üye olun.

    muud üyelik

    Üye olduktan sonra 1 gb hediye internet kazanacaksınız. Bu internetle alakalı şunu söylemek istiyorum. Ben hediye interneti kazandım ama bu herhangi bir şekilde bana SMS olarak bildirilmedi. Ben Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girip paketlerimi kontrol ettiğimde fark ettim.

    türk telekom muud haftalik 1gb

    Gördüğünüz gibi Muud Haftalik 1GB kampanyası hattıma tanımlanmış ama bana SMS olarak falan bildirilmedi. Sizde de üye olmanıza rağmen internet gelmezse buradan kontrol etmenizde fayda var.

    omercik omercik (9418)