Türk Telekom Online İşlemler bölümündeki internet sayfasına giriş yapamıyorum

merhaba türk telekom online işlemler bölümündeki internet sayfasına giriş yapamıyorum şifremi unuttuğum için yeni şifre alımında kayıtlı olan cep telefon numarasını giriyorum şifre gönderildi gibisinden yazı çıkıyor ama telefon numarama şifre gelmiyor sorun ne olabilir online işlemler uygulamasındada aynı sorun

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor ''bilgileriniz onların panelinde kayıtlı'' sorunla ilgili bilgilendirme yapmanız gerekiyor.

    (444 0 375) Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayıp, destek alabilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tek çözüm @2brazzy nin dediği gibi Türk Telekomu aramak. Belli ki SMS gönderme sisteminde bir sorun var ve sana SMS ulaşmıyor.

      hakan hakan (15409)