Türk Telekom Sil Süpür kampanyası nedir, nasıl yapılır?

Türk Telekom sil süpür kampanyası nedir, ne işe yarıyor? Türk Telekom hattımda Sil Süpür kampanyasını nasıl yaparım? Sil Süpür kampanyası ücretli mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Sil Süpür kampanyası nedir?

    Sil Süpür, Türk Telekom'un mobil hat kullanıcılarına sunduğu çeşitli hediyeler içeren tamamen ücretsiz bir kampanya. Sil Süpür kampanyası kapsamında faturalı veya faturasız hat farketmeksizin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girip Sil Süpür oyununu oynayarak internet, dakika, Muud premium üyelik ve daha pek çok hediye kazanabilirsiniz. Mesela ben bu hafta günlük 2 GB internet hediyesi kazandım.

    Türk Telekom Sil Süpür kampanyası nasıl yapılır?

    Sil Süpür kampanyasından yararlanmak için kayıt vs. hiçbir şeye gerek yok. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Google Play Store veya App Store'dan indirip giriş yapmanız ve Sil Süpür oyununu oynamanız yeterli.

    Online İşlemler iOS (iPhone/iPad) uygulaması indirmek için buraya tıklayın.

    Online İşlemler Android uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

    1. Öncelikle yukarıdaki bağlantılardan Online İşlemler uygulamasını indirin ve uygulamada numaranızı girerek giriş yapın.
    2. Daha sonra sağ üst köşedeki hediye simgesine tıklayın.
    3. Karşınıza "SİL SÜPÜR" diye bir buton gelecek, ona tıklayın.
    4. Ardından oyunu oynadığınızda da internet, dakika veya başka bir hediye kazanacaksınız.

    Önemli Not: Sil Süpür kampanyası sadece her hafta Perşembe günü yapılabiliyor.

    omercik omercik (9418)