Türk Telekom sınırsız internet 2GB paketi nedir?

Türk Telekom Sınırsız 2GB Aylık İnternet paketi nedir?

Türk Telekom sınırsız 2 GB internet paketini nasıl kullanabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom sınırsız internet 2 GB paketinde cepten sınırsız internet kullanımına sahip olabiliyorsunuz.

    Sınırsız 2GB internet paketi tam olarak nasıl işliyor?

    Paket tıpkı Adil Kullanım Kotası mantığında sunuluyor. Türk Telekom size 29 TL karşılığında aylık 2 GB internet veriyor. Bu 2 GB internetinin teorik bağlantı hızı 7.2 mbps'e kadar. Yani en fazla 7.2 mbps hız alabileceksiniz. Fakat 2 GB kotayı doldurduğunuz zaman internet hızınız 96 kbps'e düşüyor. Yine internetiniz var olmaya devam ediyor ama hızı yalnızca 96 kbps.

    Bunu da "sınırsız internet veriyoruz" diyerek müşteriyi kandırmaya çalışıyorlar. Evet internet teorik olarak sınırsız, ama 96 kbps internet hızı olduğunu düşündüğümüz zaman hiç olmasa daha iyi diyorum.

    Bu sınırsız 2 GB internet paketini Facebook, Instagram, Twitter ve genel olarak internette gezinmek için alabilirsiniz. Ama öyle "eve alacağıma cebime alıp evdeki herkese vereyim" gibi bir mantığa kapılmanızı tavsiye etmem. 96 kbps hızla YouTube'da doğru düzgün video bile izleyemeyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)