Türk Telekom Tambu Klavye 1GB kampanyası

Türk Telekom Tambu 1GB kampanyası nedir?

Türk Telekom Tambu 1GB kampanyasından kimler faydalanabilir?

Türk Telekom Tambu 1GB kampanyasına nasıl katılabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Tambu 1GB kampanyası nedir?

    Türk Telekom, klavye uygulaması Tambu'yu indiren abonelerine 30 günlük 1 GB internet hediye ediyor.

    Eğer Türk Telekom Selfy üyesiyseniz, telefonunuza Tambu klavye uygulamasını indirerek 30 gün geçerli 1GB hediye internet kazanabilirsiniz.

    Türk Telekom Tambu 1GB kampanyasına nasıl katılabilirim?

    Telefonunuza Tambu uygulamasını indirin. Uygulamanın üst kısmında bir hediye simgesi bulunuyor. Buna tıkladığınızda Tambu size özel bir hediye kodu verecek.

    Tambu uygulamasını Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Tambu uygulamasını Apple Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    tambu klavye 1gb kampanyası

    Eğer Selfy üyesiyseniz TAMBU yazıp boşluk bırakın, hediye kodunu ekleyin 4545'e SMS olarak gönderin. Bunu yaptığınız zaman 30 gün geçerli 1GB internet hattınıza gelecektir.

    Selfy nedir?

    Selfy, Türk Telekom'un gençlere özel paketler sunduğu ayrı bir servis. Bu servise 25 yaş altı Türk Telekom mobil hat kullanıcıları kaydolabiliyor.

    25 yaş altındaysanız, SELFY yazıp 4545'e SMS göndererek Selfy'li olabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)