Türk Telekom TT 175 Akıllı telefon özellikleri nedir? TT 175 Fiyatı ne kadar?

Türk Telekom TT 175 özellikleri nedir?

TT 175 Fiyatı ne kadar?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekomun yeni akıllı telefonu TT175 dikkatleri üzerine çekiyor. Fiyat/Performans oranında değerlendirmek gerekirse çok iyi özelliklere sahip olan TT175 pek çok güncel teknolojiyi de barındırıyor. TT175 yeni nesil 4.5G teknolojisinin yanı sıra rakiplerinde bulunmayan parmak izi okuyucusu gibi teknik özelliklere sahip.

    Türk Telekom TT 175 Fiyatı ne kadar?

    Türk Telekom TT175 899 TL fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak. TT175 pek çok teknoloji mağazasında satışta olacak.

    Türk Telekom TT 175 Özellikleri​

    Ekran: 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran, 401 ppi piksel yoğunluğu
    Kamera: 5 Megapiksel ön kamera, LED flaşlı 13 Megapiksel arka kamera
    Depolama: 16 GB hafıza, MicroSD kart desteği
    Bellek(RAM): 2 GB RAM
    İşlemci: Mediatek MT6753
    Grafik İşlemci: Mali-T720
    İşletim Sistemi(OS): Android 5.1 ( Türk Telekom Android 6.0 güncellemesini kesin olarak vereceğini açıkladı.)
    Diğer: Parmak izi okuyucu, 4.5G desteği, 3000 mAh batarya,

    brsozl brsozl (1961)