Türk Telekom (TTNET) AKK kendiliğinden doluyor

50GB AKN'li sınırsız paketini kullanıyorum. Resmi sitesinden hergün AKN sorgulama bölümünden kullanım miktarını kontrol ediyorum.

son iki gün boyunca 6.22 GB  ve 6.44 olarak gözüktü kullanılan datalar.

bugün bakayım dedim 20 GB'a uçmuş! Zaten download işlemlerini gece 02:00'den 08:00'e kadar yapan biriyim IDM'yi otomatik kapamaya ayarlar bırakırım en geç  saat 7'de bilgisayar kapanır. Bu saatlerde kotadan yemiyor kullanımlar diye biliyorum yanlış mıyım?

Zaten kızdığım da şu en son gece yüklediğim tüm dosyaların toplam boyutu 2 GB tutmuştu. En son kotrol ettiğimde kullanılan datalarım 6 GB iken bir gecede bu 20 GB oldu.. + 14 GB kullanım nereden çıkıyor, ne yapmalıyım?

muvel muvel (332)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çevremde de var bu sorundan şikayetçi olanlar. Ben artık müşteriye AKN'yi yükselttirmek için bilerek böyle yaptıklarını düşünüyorum. Şimdi müşteri hizmetlerini arasan bir sürü bahane üretecek :)

    omercik omercik (9418)