Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

Turk Telekom Tp Link W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

Turk Telekom ile beraber verilen Tp Link W9970 model modemlerin DNS adresleri nasıl değiştirilir? olmuyor yasaklı sitelere giremiyorum

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    TD-W9970 modem'de DNS değiştirmek istiyorsan şu yolu izleyebilirsin:

    1. TD-W9970 yönetim paneline gir.
    2. Solda Network(ağ) seçeneğine tıkla.
    3. Lan Settings(yerel ağ) seçenegine tıkla.
    4. Bu sayfada DNS Server / Secondary DNS Server göreceksin DNS ayarlarını buraya gir.

    Fakat yasaklı sitelere DNS ile girmek artık mümkün değil. VPN benzeri servisler kullanman gerekiyor. DNS ile önceden pek çok siteye girilebiliyordu ama artık girilemiyor.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ücretsiz vpn önerir mısın o zaman nuri92 5 yıl önce
    • psiphon öneririm. Ya da hiç uğraşma doğrudan Opera tarayıcısı kur. Onda VPN mevcut @nuri92 murat 5 yıl önce

    Aşağıda TP Link W9970 VDSL2 modemin DNS ayarlarının nasıl değiştirildiğini öğrenebilirsiniz.

    Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)