Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

dns giriyorum ama istediğim site açılmıyor

Turk Telekom Tp Link W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

Turk Telekom ile beraber verilen Tp Link W9970 model modemlerin DNS adresleri nasıl değiştirilir?

nuri92 nuri92 (32)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Denetim masasını açın. Ağ durumunu ve görevleri görüntüle simgesine tıklayın.
    2. Mevcut internet bağlantınızın üzerine tıklayın.
    3. Özellikler butonuna tıklayın.
    4. İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)'ü seçin. Özellikler butonuna tıklayın.
    5. Yeni DNS adresini girin. Tamam'a tıklayın.

    eğer değiştirdiysen ve internet kullanımın yoksa 444 0 375 türk telekom müşteri hizmetleri gerekli tuşlamları yaparak bir temsilciye bağlan ve onlarla görüşmeyi dene

    edizgokaslan edizgokaslan (28)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım olmadı onu modem deniyorum olmuyor nuri92 4 yıl önce