Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

Turk telekomun verdiği modem kullanıyorum yasaklı sitelere giremiyorum dns ayarını değiştiriyorum ama yasaklı site açılmıyor başka arkadaşım da turknet kullanıyor ama modemine dns ayarını

208.67.222.222.208.67.220.220

nuri92 nuri92 (32)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Boşuna uğraşıyorsun. Artık yasaklı sitelere DNS değiştirsen bile girmek mümkün değil. Tek çözümün VPN. Artık DNS üzerinden engelleme yapmıyorlar.

    Bu yasaklı site olayı servis sağlayıcıya göre de değişiyor. Türk Telekom en katı engellemeleri yapan kurum. Mesela Turk.Net ile bazı sitelere DNS değiştirerek girebilirsin. Ama Türk Telekomda bu mümkün olmaz.

    Yine de şuna bak istersen burada daha önceden paylaşılmış: Turk Telekom W9970 VDSL2 Modemlerde DNS nasıl değiştirilir?

    hakan hakan (15394)