Türk Telekom zyxel vmg3312-b10b Modemi TürkNet'de Kullanabilir miyim?

Merhaba 2 Yıllık Tttnt kullanıcısıyım, şuan TürkNet'e geçiş aşamasındayım, ama kafam baya karışık.

Modemim Vdsl desteklediği için kullanabileceğimi söylediler, ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Baştan modem ayarı vs mi yapmam gerekecek? yoksa direk şifre girip kullanabilecek miyim? onuda bilmiyorum gerçi. :(

Yardımcı olursanız sevinirim.

kullanici468663 kullanici468663 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modemi aldığın zaman vdsl olarak ayarlamak için ayarlara girmene gerek yok zaten modemin bunu destekliyor ise otomatik olarak VDSL olarak değişecektir ayrıca öyle bir ayar yok kendi panelimden baktığım kadarıyla ben bulamadım öyle bir ayar

    darkcrak darkcrak (5168)