Türk Telekomun kotalı paketi var mı?

Türk telekom'un, TT NET'in hâlâ kotalı paketi var mı? Limitsiz olan paketlerin fiyatları çok yüksek. Ben zaten az kota kullanıyorum. Limitsize ihtiyacım yok. TT NET'in kotalı internet paketleri var mı?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekomda hâlâ kotalı paketler mevcut:

    Türk Telekom Kotalı internet paketleri ve ücretleri 2019

    Türk Telekom düşük hızlı kotalı internet paketleri ve fiyatları

    • 4Mbps'ye kadar 20GB kotalı İnternet (29,90 TL)
    • 4Mbps'ye kadar 40GB kotalı İnternet (39,90 TL)

    Bunlar çok düşük hızlar. Daha yüksek hızlı kotalı internet istersen:

    Türk Telekom yüksek hızlı kotalı internet paketleri ve fiyatları

    • 24 ay taahhütlü 24Mbps 100GB kotalı Fiber İnternet  69.90TL (İlk 12 AY) Sonraki 12 ay 79.90TL
    • 24 ay taahhütlü 35Mbps 100GB kotalı Fiber İnternet  75.90TL (İlk 12 AY) Sonraki 12 ay 85.90TL
    • 24 ay taahhütlü 50Mbps 100GB kotalı Fiber İnternet  79.90TL (İlk 12 AY) Sonraki 12 ay 89.90TL

    Eğer telefonla abonelik yaparsan muhtemelen kotalı paketlerden hiç söz etmezler sana limitsiz satmak isterler. Sen ısrarla kotalı dersen kotalı paketleri sana söylerler.

    Windows 10'a kota koymak da mümkün. Konu ile alakalı diye buraya not düşüyorum: Windows 10'da kota nasıl konulur? Kotalı internet kullananlar için faydalı olacaktır.

    alattin alattin (16984)