Türkçe yamalar güvenilir mi?

Animus Projesi adlı siteden Assassins's Creed Syndicate oyununa Türkçe yama indireceğim ama siteye güvenemiyorum çünkü exe dosyası çalıştırmak istiyor. Acaba güvenilir midir? (Ayrıca VirusTotal taramasında 1 antivirüs dosyaya Malicious dedi.)

eminllc eminllc (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Animus proje güvenilir olduğu söyleniyor. İndirebilirsin bir sıkıntı çıkmaz. Muhtemelen false-positivedir.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Animusprojesi.com güvenilir bir sitedir. Ben birkaç yama almıştım siteden ve bir sıkıntı çıkmamıştı, sizde de sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak yine de emin olmak için Malwarebytes ile virüs taraması yapabilirsiniz.

      xbedirhanx xbedirhanx (836)