Turkcell Hata: Yetki hatası oluştu. Lütfen tarayıcınızı kapatıp tekrar giriş yapınız.

Merhaba,

Turkcell.com.tr'den herzaman ki gibi hazır kart paketi yüklüyorum fakat ara ara ödeme ödeme gerçekleşirken"Yetki hatası oluştu. Lütfen tarayıcınızı kapatıp tekrar giriş yapınız." gibi bir hata veriyor. Daha sonra bir sonra ki gün veya farklı zamanlar'da girdiğimde ise bu hatayı almıyorum. Ama şuan'da alıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni (532) arayarak bu probleminizi onlara iletin

    omercik omercik (9418)