Turkcell kapanan hat açtırılır mı?

1 yıl önce Turkcell hattımı kapattım. Şimdi tekrar hat alacağım. Yine Turkcell istiyorum. Annemin telefonundan eski numaramı arıyorum, bu numara kullanılmıyor diyor. Yani hattı kimse almamış. Ben o numarayı kullanırken 18 yaşından küçüktüm.(ilk alınacağı zaman) Babam kendi üstüne almıştı, şimdi yaşım 20. Ben gitsem o eski numaramı bana geri verirler mi? Toplam ücretler ne kadar tutar?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konuyla alakalı araştırma yaptım. Turkcell'in Yardım sayfasında şöyle bir bilgi yer alıyor:

    "​Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur. Hattınızı geri almak için kimliğiniz ve hattınızı faturalı kullanmak istiyorsanız adınıza kayıtlı bir fatura ile Turkcell İletişim Merkezleri'​ni ziyaret edebilirsiniz.​"

    Yani eski numaranı geri alabilmeniz mümkündür diyebiliriz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sağ olun. 1 yılı geçti ya da 1 yıl olmuştur. Ama kullanan yok. zilol 6 yıl önce
    • O zaman yeniymiş gibi satın alınabilir. Turkcell bayisine gidip bilgi alabilirsiniz. @zilol omercik 6 yıl önce